Hudba

Jakub Gabriel Rajnoch

Je také občas komponista, student hudby a hlavně její neochvějný milovník. Ač formální studium hudby úspěšně nedokončil, tak, mimo výše zmíněné, pokouší občas tužkou pokořit pět linek notové osnovy, do níž vpisuje kuličky, nožičky, praporky a další jiné podivné znaky. Je-li paní Múza poblíž, vzniká z těchto črtů hudba, která krom podkresu představení Života herce zní třeba v jeho jiných projektech (kapely, acappelly, další divadelní kusy; více na jagara.cz). V minulosti spolupracoval hudebně na inscenaci Punč přání a Život herce.

Hudba

Ráchel Skleničková

Ráchel Skleničková vystudovala Konzervatoř Jana Deyla pod vedením MgA. Jany Köhlerové a v r. 2021 dokončila studium Akademie Múzických umění v oboru klavír u Prof. Ivana Klánského a Prof. Františka Malého.

Zúčastnila se řady hudebních soutěží, za svůj největší úspěch považuje mezinárodní soutěž hendikepovaných hudebníků The Very Special Art 2011 ve Washingtonu, kde byla jmenována jednou ze tří vítězů, a čest smět vystupovat na festivale Pražské jaro 2016 s Pražskou komorní filharmonií pod taktovkou Jakuba Kleckera, kde zazněl klavírní koncert c-moll Ludwiga van Beethovena. Také v r. 2018 vydala populární singl, duet s Miroslavem Žbirkou, píseň Čistý svět.

Nyní působí na konzervatoři Jana Deyla jako učitelka klavíru a porůznu jako koncertní umělkyně.

Ačkoli jejím hlavním oborem je klavír, odvážně laškuje i s jinými obory, např. v minulosti klasickým a v současnosti popovým i jazzovým zpěvem, což uplatnila při mnoha vystupováních a televizních přenosech, především ve spolupráci s nadací Světluška v duetech se slavnými osobnostmi jako např. Tomášem Klusem, Miro Žbirkou nebo skupinou Čtyřtet. S Jakubem Blažkem příležitostně hraje v sestavě saxofon + klavír na nejrůznějších akcích, zejména pro nevidomé, např. na festivalu DUN nebo Tmavomodrém festivalu v Brně. Také občas komponujejako teď, ale i hudbu k muzikálům pro divadlo SEM nebo k audioknihám.

Ve volném čase ráda sportuje, učí se nové jazyky, např. finštinu, a cestuje.

Kostýmní výtvarník

Petra Plítková

Firmu založila v roce 1996 a má zázemí v Mladé Boleslavi. Věnuje se především návrhům a zakázkovému šití na míru a okrajově výrobě kostýmů do divadel, nebo do muzikálů, což je zároveň příjemné rozptýlení pro její tým švadlen a krejčových.
Pracovala na kostýmech do divadelní inscenace Punč přání.

Kulisy

Vetešníkovi

Výroby kulis se chopil Martin Vetešník, který se věnuje podlahám a práci se dřevem již více než 20 let. S tvorbou, návrhy i nákresy mu pomáhá i jeho syn Kryštof Vetešník.
Kulisy si do své péče vzali jako koníček a volnočasovou aktivitu. Spolu se totiž nezaleknou žádné výzvy a není nic, co by nemohli zvládnout. Rádi tedy budou společně tvořit projekt, který přispěje našemu představení.

Umělecká maskérka

Karou Weill

Karou je maskérka, malířka, kreslířka a tatérka. Vystudovala obor Scénický a výstavní design. V divadelním prostředí se pohybuje od dětství, prošla divadly Broadway a HDK v rámci studia. Od ledna 2017 se stála stálicí v maskerně divadla GoJa music Hall. V roce 2019 se podílela make-up vizualizací do programu NE/Normální muzikál. V roce 2020 v divadle Na Prádle líčila Hovory V+W. A také od roku 2020 stvořila vlastní umělecký projekt pod značkou Karouart_

Fotografie

Martin Paldus

Narozen 1977 v Mladé Boleslavi. Fotografování a tmavé komoře propadl ve 14 letech. Z finančních a časových důvodů toto v osmnácti odsunul do ústraní a aktivně se věnoval managementu rockové kapely. Ve svých 32 letech se k fotografování vrátil a postupně se propracoval k profesionální reportážní, fashion a portrétní fotografii.